Brother LC123M | Ink Cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 91 mm |
| Gross height (mm) | 118 mm |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Kasseti mahutavus | High |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 600 lk |
| Muud funktsioonid | Approx. for 600 pages |
| Net weight | 0.028 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6437 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC123M |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Toote tüüp | Magenta Ink Cartridge |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | DCP-J132W / DCP-J152W / DCP-J172W / DCP-J552DW / DCP-J752DW / DCP-J4110DW / MFC-J245 / MFC-J470DW / MFC-J650DW / MFC-J870DW / MFC-J4410DW / MFC-J4510DW / MFC-J4610DW / MFC-J4710DW / MFC-J6520DW / MFC-J6720DW / MFC-J6920DW |
| Värv | Magenta |
| Volume (m3) | 0.00026845 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc123m ink cartridge magenta, lc123m, brother, tindid ja toonerid










